HABERLER & DUYURULAR

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret AŞ hakkında yürütülen soruşturma sonuçlandı. (27.7.2023) DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret AŞ hakkında yürütülen soruşturma sonuçlandı.

Av. Dr. Çiğdem AKKAN Av. Dr. Çiğdem AKKAN'ın "Rekabet Hukukunda Rakipler Arası Bilgi Değişimi" başlıklı yazısı NASAMER Law Blog'da Türkçe ve İngilizce olarak yayınlamıştır.

Av. Dr. Çiğdem AKKAN, "Arabulucu" olarak hizmet vermeye başlamıştır. Av. Dr. Çiğdem AKKAN, "Arabulucu" olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Av. Dr. Çiğdem AKKAN Av. Dr. Çiğdem AKKAN'ın "Rekabet Hukukunda Rakipler Arası Bilgi Değişimi" adlı eseri Seçkin Yayıncılık tarafından yayınlanarak satışa sunulmuştur.

Av. Çiğdem Akkan doktora öğrenimini başarı ile tamamlamıştır. Av. Çiğdem Akkan Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı'nda devam eden doktora öğrenimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Av. Ali Kemal AKKAN, "Arabulucu" olarak hizmet vermeye başlamıştır. Av. Ali Kemal AKKAN, arabuluculuk yazılı sınavı ve mülakatını başarı ile tamamlayarak avukatlık ve hukuki danışmanlık yanında T.C. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı nezdinde tutulan Arabulucular Siciline kayıtlı arabulucu olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Young ISTAC Üyeliği Av. Çiğdem AKKAN, İstanbul Tahkim Merkezi (ISTAC) bünyesinde bulunan Genç ISTAC platformuna üye olmuştur.